Νέα – Ανακοινώσεις

Νέα – Ανακοινώσεις 2018-05-09T12:39:33+00:00

Πραγματοποίηση Εκδήλωσης με Επιχειρήσεις

Ιούνιος 12th, 2018|

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση που συνδιοργάνωσε το ΠΜΣ στη Βιοοικονομία με το Εργαστήριο Βιοοικονομίας και Βιώσιμης Ανάπτυξης και το Κέντρο Αειφορία με τίτλο Bioeconomy and Sustainability Business Models for Growth: Academia invites the Industry to discuss the future!

Εκδήλωση για τη Βιο-οικονομία: Το πανεπιστήμιο προσκαλεί τις επιχειρήσεις

Μάιος 9th, 2018|

Hμερίδα/συζήτηση με επιχειρήσεις για το νέο αναδυόμενο πεδίο της βιοοικονομίας και τις δυνατότητες ανάδειξης νέων επιχειρηματικών μοντέλων και νέας αναπτυξιακής εθνικής στρατηγικής.

Bioinnovation Days 2018

Μάιος 9th, 2018|

Το ΠΜΣ στη Βιοοικονομία συνδιοργάνωσε με το Εργαστήριο Βιοοικονομίας και Βιώσιμης Ανάπτυξης και φορείς του εξωτερικού (πανεπιστήμια και οργανισμούς) το BIOINNOVATION DAYS 2018, στις 27 και 28 Απριλίου στο Ταρτού της Εσθονίας.

Εκδήλωση ΠΜΣ – Καλωσόρισμα νέων φοιτητών

Νοέμβριος 23rd, 2017|